O mnie


Mam na imię Natalia i jestem dosyć szaloną nastolatką o zbyt bujnej wyobraźni, z wieloma pomysłami i marzeniami. Książki to moje drugie życie, cenię sobie to, co umożliwiają- a mianowicie przeniesienie się do innego świata. Witaj w moim małym zakątku!


Jestem krytyczna, czasami zbyt subiektywna i szczera. W nieodpowiednich momentach wrażliwa i niecierpliwa. W wolnych chwilach oprócz czytania, oglądam seriale i filmy, odkrywam siebie, szukam ciekawostek, które i tak nie zmienią mojego życia. Od zawsze byłam zakochana w historii, najchętniej cofnęłabym się w czasie do średniowiecza czy epoki wiktoriańskiej. W przyszłości chciałabym studiować historię lub prawo. 

Muzyka jest ze mną od zawsze, uwielbiam odkrywać nowe zespoły i wykonawców, najczęściej z gatunku rock/metal/muzyka klasyczna. Lubię zawierać nowe znajomości, nieważne, co lubisz i tak zapewne znajdę z Tobą wspólny język. Kocham podróże, chętnie odwiedzam nowe miejsca, poznając różne kultury i tradycje. W przyszłości chciałabym zwiedzić cały świat z najbliższymi i książkami poupychanymi w plecaku. Jeśli chcesz mnie poznać/ pogadać o czymś, śmiało pisz, nie gryzę! 

1 komentarz:

  1. Jesteś bardzo ciekawą osóbką. Już zdąrzyłam wyobrazić sobie ciebie podjadającą chipsy :D.
    Pozdrawiam cieplutko.

    krainamoliksiazkowych. blogspot. com

    OdpowiedzUsuń

Witam Cię na moim blogu! Chcesz podyskutować, coś skrytykować, pochwalić? Zapraszam do komentowania. :)
Nominacje do czegokolwiek tylko w wiadomości email. Spam będzie usuwany.